Jedálniček

Stravovacie návyky sa formujú od útleho detstva, preto je dôležité venovať im veľkú pozornosť. Našim cieľom je ponúkať kvalitnú, nutrične vyváženú stravu pre správny vývoj našich skôlkárov.

Čo varíme v najbližších dňoch

Štvrtok 13.02.2020
Desiata - Pečivo1 Jogurt smotanový5 Čaj zelený
Obed - Polievka zemiaková1 Rizoto z hydinového mäsa1,6 Šalát uhorkový Voda s ovocným sirupom
Olovrant - Chlieb svetlý1 Nátierka z ovsených vločiek s kápiou2, 5 Čaj ovocný
Legenda alergénov
Piatok 14.02.2020
Desiata - Chlieb tmavý 1 Nátierka z reďkovky a syra5 *Mlieko5 *Ovocie
Obed - Polievka hŕstková 1 Slovenské halušky1,5 Stolová voda
Olovrant - Detská výživa s ostružinou Piškóty1 Čaj ovocný
Legenda alergénov
Pondelok 17.02.2020
Desiata - Chlieb rascový1 Maslo5 Kápia Čaj ovocný s medom
Obed - Polievka šampiňónová so zeleninou5 Ryžový kopec s kompótom 1,5 *Mlieko5
Olovrant - Pečivo 1 Nátierka liptovská5 Cibuľka Čaj ovocný
Legenda alergénov
Utorok 18.02.2020
Desiata - Cereálne výrobky s mliekom1,5 Banán
Obed - Polievka rybacia s lečom3 Kuracie stehná na spôsob sviečkovej1,5 Cestovina1 Stolová voda
Olovrant - Chlieb zemiakový1 Nátierka mrkvová5 Reďkovka Čaj čierny s citrónom
Legenda alergénov
Streda 19.02.2020
Desiata - Chlieb ľudový1 Nátierka špenátová 5 Čaj ibištek
Obed - Polievka srbská čorba1 Prívarok kelový1 Bravčové stehno na paprike1 Chlieb1 Voda s citrónovou šťavou
Olovrant - Vianočka1 Maslo5 *Mlieko5
Legenda alergénov
Štvrtok 20.02.2020
Desiata - Sendvič1 Maslo5 Mrkva Granko5
Obed - Polievka tekvicová1,5 Zemiaky zapekané s údeným mäsom a kyslou kapustou2,5 Jablkový nápoj
Olovrant - Chlieb plnozrnný1 Nátierka tvarohová s kôprom5 Čaj čierny s citrónom
Legenda alergénov
Piatok 21.02.2020
Desiata - Chlieb bevit1 Nátierka karfiolová5 Čaj dobré ráno
Obed - Polievka zeleninová s krúpkami1,6 Smotanový posúch1,5 Stolová voda
Olovrant - Chlieb bevit1 Maslo5 Kalerábik Čaj ríbezľa
Legenda alergénov
Pondelok 24.02.2020
Desiata - Chlieb svetlý 1 Nátierka z treščej pečene3,5 Čaj čierny s citrónom
Obed - Polievka sedliacka 1,5,6 Nákyp tvarohový s marhuľovou omáčkou2,5 Mlieko5
Olovrant - Sendvič 1 Maslo5 Paradajka Čaj ovocný
Legenda alergénov
Utorok 25.02.2020
Desiata - Závin kakaový1 *Mlieko 5
Obed - Polievka zeleninová s krúpkami1,6 Sedliacka pochúťka1,2 Zemiaková kaša mrkvová5 Šalát z čínskej kapusty s mexickou zeleninou8 Stolová voda
Olovrant - Slovanský krajec 1 Nátierka vajíčková 2,5 Paprika Čaj multi *Ovocie
Legenda alergénov
Streda 26.02.2020
Desiata - Chlieb zemiakový1 Nátierka drožďová 5 Čaj dobré ráno *Ovocie
Obed - Polievka brokolicová 6 Španielsky vtáčik 1,2,7 Dusená ryža1 Šalát uhorkový Voda s ovocným sirupom
Olovrant - Pečivo tmavé 1 Maslo 5 Cibuľka jarná Mlieko ochutené 5
Legenda alergénov
Štvrtok 27.02.2020
Desiata - Chlieb plnozrnný1 Maslo 5 Mrkva Čaj ríbezľový5
Obed - Polievka pórová s opekaným chlebom 1, Rybie krokety s citrónovou omáčkou1,3,5 Varené zemiaky s maslom5 Voda s pomarančovou šťavou
Olovrant - Makovec1 *Mlieko5 *Ovocie
Legenda alergénov
Piatok 28.02.2020
Desiata - Chlieb bevit1 Nátierka zelerová s jablkami 5 Čaj citrónový
Obed - Polievka hrachová s párkom1 Špagety so syrom tofu1,5 *Šťava
Olovrant - Krém karamelový1,5 Čaj ovocný s medom
Legenda alergénov
Pondelok 02.03.2020
Desiata - Sendvič 1 Maslo 5 Kápia Čaj čierny s citrónom
Obed - Polievka babičkina1 Moravské koláče1,2,5 *Mlieko Jablko
Olovrant - Chlieb zemiakový1 Nátierka tuniaková3,5 Cibuľka jarná Čaj ovocný
Legenda alergénov
Utorok 03.03.2020
Desiata - Kaizerka1 Nátierka džemová *Mlieko5 Banán
Obed - Polievka benátska1,5 Sotté z kuracích pŕs1 Slovenská ryža1 Šalát srbský Nápoj z čerstvých citrónov
Olovrant - Slovanský krajec1 Maslo5 Paradajka Čaj ovocný
Legenda alergénov
Streda 04.03.2020
Desiata - Chlieb tmavý1 Maslo 5 Uhorka šalátová Čaj dobré ráno
Obed - Polievka petržlenová s ovs.vločkami1,6 Moravský bravčový vrabec Zemiaky varené s petrž.vňaťou Šalát hlávkový Voda s ovocným sirupom
Olovrant - Krehký závin s jablkami1 *Mlieko5
Legenda alergénov
Štvrtok 05.03.2020
Desiata - Pečivo1 *Jogurt probia5 Čaj ovocný s medom
Obed - Polievka rybacia zimná1,6 Bryndzové pirohy1 Stolová voda
Olovrant - Chlieb konzumný1 Maslo 5 Kiwi Čaj detský bylinkový
Legenda alergénov
Piatok 06.03.2020
Desiata - Chlieb ľudový1 Nátierka vajcová s oškvarkami 5 Paprika Čaj čierny s citrónom
Obed - Polievka zeleninová s abecedou1,6 Mäsovo zeleninový nákyp1,2,5,6 Zemiaková kaša5 Kompót slivkový Ovocný nápoj
Olovrant - Pečivo tmavé1 Maslo 5 Reďkovka *Mlieko 5
Legenda alergénov
Pondelok 09.03.2020
Desiata - Chlieb zemiakový1 Nátierka sardinková3,5 Čaj citrónový
Obed - Polievka kelová1 Závin kysnutý s kakaom a kakaovým pudingom1,2 Mlieko5
Olovrant - Pečivo tmavé1 Maslo5 Uhorka šalátová Čaj multi
Legenda alergénov
Utorok 10.03.2020
Desiata - Sendvič1 Maslo5 Zeleninová obloha Čaj detský bylinkový
Obed - Polievka milánska1,5 Rybie filé pečené na masle3,5 Zemiaková kaša5 Šalát z kyslej kapusty s mrkvou Stolová voda
Olovrant - Chlieb konzumný 1 Nátierka talianska5 Paradajka * Mlieko 5 *Ovocie
Legenda alergénov
Streda 11.03.2020
Desiata - Slovanský krajec1 Nátierka maslová so strúhaným syrom5 *Mlieko5
Obed - Polievka zeleninová s niťovkami1,6 Kotlíkový guláš1 Chlieb1 Jablkový nápoj
Olovrant - Flamery krupicové s kakaovým krémom1,5 Čaj ovocný s medom
Legenda alergénov
Štvrtok 12.03.2020
Desiata - Pečivo1 Tvaroháčik5 Čaj ovocný *Ovocie
Obed - Polievka tekvicovo – mrkvová 5 Kuracia pečeň na cibuli1 Ryža dusená1 Šalát z póru Ovocný nápoj z kúskami pomarančov
Olovrant - Chlieb ľudový1 Nátierka šunková s vajcom2,5 Cibuľka jarná Čaj zelený
Legenda alergénov
Piatok 13.03.2020
Desiata - Chlieb tmavý1 Nátierka šošovicová s jogurtom 5 Čaj detský bylinkový
Obed - Polievka cesnaková krémová1 Granadiersky pochod1 Kyslá uhorka *Šťava
Olovrant - Makovka 1 Maslo 5 *Mlieko5
Legenda alergénov

Striedanie zmien v jedálni

Výdaj stravy
I. zmena
II. zmena
Desiata
08:15 hod
09:00 hod
Obed
11:15 hod
12:00 hod
Olovrant
14:15 hod
14:45 hod
copyright © 2007-2020 MŠ Švantnerova
www.mssvantnerova.sk     Miro Perdoch Web Design
Miro Perdoch Web Design

POMOC

Pre túto sekciu nie je k dispozícii manuál.

Zoznam študentov krúžku angličtiny

1. Skupina (1. a 2. trieda)
Utorky a štvrtky 14:50 - 15:20 hod.
Bakayová Zuzana
2. trieda
Brenčičová Natália
2. trieda
Broš Samuel
2. trieda
Chmelová Lenka
1. trieda
Čorba Dárius
2. trieda
Dubovská Elena
2. trieda
Gajdoš Martin
2. trieda
Geletová Tamara
2. trieda
Martinovičová Hana
1. trieda
Mižák Martin
1. trieda
Uška Juraj
1. trieda
Wallner Felix
2. trieda
2. Skupina - Pokročilí (4.A a 4.B trieda)
Utorky a štvrtky 15:20 - 15:50 hod.
Buriánková Radka
4.A
Čipáková Ema
4.A
Danková Ella
4.A
Dekan Rastislav
2. trieda
Dostál Dávid
4.A
Eglová Olívia
4.A
Hatalová Natália
4.B
Mižáková Veronika
4.B
Pavlíková Yasmín
4.A
Patoprstá Lea
4.B
Perďochová Dominika
4.B
Popluhárová Paula
4.A
Sedláková Katarína
4.A
Šrámková Klára
4.A
Žilinčár Dominik
2. trieda
3. Skupina - Začiatočníci (4.A a 4.B trieda)
Utorky a štvrtky 15:55 - 16:25 hod.
Bokoch Illia
4.A
Ďurkovský Stanislav
4.A
Guraničová Lenka
4.B
Nevlahová Alexandra
4.B
Pápežová Nina
4.B
Sádovský Miloš
4.A
Somorovský Samuel
4.B
Uheríková Ella
4.A

Zoznam študentov Tanečného krúžku

1. Skupina
Pondelky 14:50 - 15:20 hod.
Bakayová Zuzana
2. trieda
Bernátová Emma
2. trieda
Bolebruchova Miriam
2. trieda
Brenčicová Natália
2. trieda
Čorba Dárius
2. trieda
Dekan Rastislav
2. trieda
Dubovská Elena
2. trieda
Geletová Tamara
2. trieda
Kostková Paulína
2. trieda
Martinovičová Hana
1. trieda
Rybáriková Natália
1. trieda
Valovičová Nela
1. trieda
Wallner Felix
2. trieda
Žilinčár Dominik
2. trieda
2. Skupina
Pondelky 15:25 - 15:55 hod.
Belfi Michal
4.A trieda
Bokoch Illia
4.A trieda
Čipáková Emma
4.A trieda
Danková Ella
4.A trieda
Dostál Dávid
4.A trieda
Ďurkovský Stanislav
4.A trieda
Eglová Olívia
4.A trieda
Hudáková Natália
4.A trieda
Masár Matias
4.A trieda
Pálfiová Hana
4.B trieda
Popluharova Paulína
4.A trieda
Sedláková Katarína
4.A trieda
Stránsky Michal
4.A trieda
Uheríková Ella
4.A trieda
Válová Dominika
4.A trieda
3. Skupina
Pondelky 16:00 - 16:30 hod.
Agalarev Tomáš
4.B trieda
Belica Lukáš
4.B trieda
Bohumelová Natália
4.B trieda
Brusáková Natália
4.B trieda
Čibová Veronika
4.B trieda
Guraničová Lenka
4.B trieda
Hatalová Natália
4.B trieda
Karaffová Katarína
4.B trieda
Miča Filip
4.B trieda
Mihálik Adam
4.B trieda
Mižáková Veronika
4.B trieda
Nevlahová Alexandra
4.B trieda
Pápežová Nina
4.B trieda
Patoprstá Lea
4.B trieda
Perďochová Dominika
4.B trieda
Slížiková Elena
4.B trieda
Somorovský Samuel
4.B trieda
Ušiaková Mia
4.B trieda
Vlachová Emily
4.B trieda

Legenda alergénov

Skupina 1
Obilniny obsahujúce lepok (pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo iné hybridné odrody) a výrobky z nich.
Skupina 2
Kôrovce a výrobky z nich
Skupina 3
Vajcia a výrobky z nich
Skupina 4
Ryby a výrobky z nich
Skupina 5
Arašidy a výrobky z nich
Skupina 6
Sójové zrná a výrobky z nich
Skupina 7
Mlieko a výrobky z neho, vrátane laktózy
Skupina 8
Orechy, ktorými sú mandle, lieskové orechy, vlašské orechy, kešu, pekanové orechy, para orechy, pistácie, makadamové orechy a queenslandské orechy a výrobky z nich
Skupina 9
Zeler a výrobky z neho
Skupina 10
Horčica a výrobky z nej
Skupina 11
Sezamové semená a výrobky z nich
Skupina 12
Oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10 mg/l
Skupina 13
Vlčí bôb a výrobky z neho
Skupina 14
Mäkkýše a výrobky z nich

Reklamačné podmienky

Predávajúci zodpovedá za výrobné vady, ktoré má predaná vec pri prevzatí kupujúcim.
Predávajúci nezodpovedá za vady spôsobené prepravou zabezpečovanou Slovenskou poštou a.s..
Predávajúci nezodpovedá za vady spôsobené hrubým alebo nesprávnym zaobchádzaním s produktom.
S prípadnou reklamáciou našich produktov sa obracajte na remini@remini.sk.
V prípade doručenia na dobierku si obsah zásielky skontrolujte ihneď po jej prevzatí. Ak je tovar zjavne poškodený následkom dopravy, žiadajte náhradu od Slovenská pošta a.s.