Oznamy & informácie

Najnovšie oznamy a informácie

05.03.2019 - Vesmír očami detí
15.02.2019 - Ako sme karnevalovali
31.01.2019 - Obedy pre predškolákov
30.01.2019 - Súťaž Majina lúka
28.01.2019 - Zmena triednych stretnutí rodičov
21.01.2019 - Triedne stretnutie rodičov
17.01.2019 - Zabojujme spolu opäť za nové ihrisko pre Dúbravku!
15.01.2019 - Ukončenie súťaže o vtáčiu búdku
14.01.2019 - Žihadielko
03.01.2019 - Uhradenie stravného predškolákov za január 2019
19.12.2018 - Hľadáme pani upratovačku
18.12.2018 - Edukčný koncert
13.12.2018 - Súťaž o najkrajšiu vtáčiu búdku
13.12.2018 - Vianočné besiedky v materskej škole
05.12.2018 - Črevná viróza v MŠ
05.12.2018 - Spoločne proti všiam: 7., 8., 9. decembra 2018
26.11.2018 - Zahlasujte za našu škôlku na facebooku do 28.11.2018!
20.11.2018 - Korčuľovanie
14.11.2018 - Zbierka plyšákov do 29.11.2018
14.11.2018 - Zbierka trvanlivých potravín do 30.11.2018
09.11.2018 - Fotenie detí v MŠ 14.11.2018
09.11.2018 - Otvorená hodina korčuľovania 22.11.2018
31.10.2018 - Deň vyučovania v prírode
24.10.2018 - Kultúrny program pre našich milých seniorov
24.10.2018 - Bubnovačka detí
23.10.2018 - Otvorená hodina pre odbornú verejnosť
12.10.2018 - Overovanie nového edukačného programu pre deti predškolského veku
11.10.2018 - Zdravý úsmev
03.10.2018 - Poníky v MŠ - animoterapia
26.09.2018 - Pozvánka: Loptová olympiáda v MŠ
25.09.2018 - Dúbravské múzeum, Dúbravský náučný chodník
21.09.2018 - Projekt IBM
21.09.2018 - Projekt poslúchaj ma loptička
20.09.2018 - Exkurzia v Hasičskej stanici
12.09.2018 - Informácie pre rodičov (školská jedáleň)
10.09.2018 - Rozvíjanie detí v krúžkoch angličtiny, tanečnej a logopedickej intervencie
10.09.2018 - LOGOPÉDIA V MATERSKEJ ŠKOLE
30.08.2018 - Združenie rodičov MŠ
30.08.2018 - Nový školský rok začína...
26.06.2018 - Grilovačka v MŠ bude 28.6.2018 od 15:00 hod
20.06.2018 - Rozlúčka s predškolákmi
18.06.2018 - Letná prevádzka v MŠ
04.06.2018 - MDD a karneval
31.05.2018 - Projekt Skáče pekne vysoko, raz blízko, raz ďaleko…
31.05.2018 - Projekt Loptové ihrisko
28.05.2018 - Veľká čerešňová súťaž
28.05.2018 - Ako sa chrániť proti kliešťom
25.05.2018 - Biodiverzita v meste
25.05.2018 - Ďakujeme rodičom za zber papiera a plastov
23.05.2018 - Dopravné ihrisko priamo v MŠ

Nasledujte nás na sociálnych sieťach

Lajknite našu stránku na facebooku alebo google+ a získajte možnosť byť informovaný o novinkách, aktivitách a projektoch školy v príspevkoch sekcie noviniek Vašej obľúbenej sociálnej siete.

MŠ Švantnerova na facebooku

copyright © 2007-2022 MŠ Švantnerova
www.mssvantnerova.sk     Miro Perdoch Web Design
Miro Perdoch Web Design

POMOC

Pre túto sekciu nie je k dispozícii manuál.

Zoznam študentov krúžku angličtiny

1. Skupina (1. a 2. trieda)
Utorky a štvrtky 14:50 - 15:20 hod.
Bakayová Zuzana
2. trieda
Brenčičová Natália
2. trieda
Broš Samuel
2. trieda
Chmelová Lenka
1. trieda
Čorba Dárius
2. trieda
Dubovská Elena
2. trieda
Gajdoš Martin
2. trieda
Geletová Tamara
2. trieda
Martinovičová Hana
1. trieda
Mižák Martin
1. trieda
Uška Juraj
1. trieda
Wallner Felix
2. trieda
2. Skupina - Pokročilí (4.A a 4.B trieda)
Utorky a štvrtky 15:20 - 15:50 hod.
Buriánková Radka
4.A
Čipáková Ema
4.A
Danková Ella
4.A
Dekan Rastislav
2. trieda
Dostál Dávid
4.A
Eglová Olívia
4.A
Hatalová Natália
4.B
Mižáková Veronika
4.B
Pavlíková Yasmín
4.A
Patoprstá Lea
4.B
Perďochová Dominika
4.B
Popluhárová Paula
4.A
Sedláková Katarína
4.A
Šrámková Klára
4.A
Žilinčár Dominik
2. trieda
3. Skupina - Začiatočníci (4.A a 4.B trieda)
Utorky a štvrtky 15:55 - 16:25 hod.
Bokoch Illia
4.A
Ďurkovský Stanislav
4.A
Guraničová Lenka
4.B
Nevlahová Alexandra
4.B
Pápežová Nina
4.B
Sádovský Miloš
4.A
Somorovský Samuel
4.B
Uheríková Ella
4.A

Zoznam študentov Tanečného krúžku

1. Skupina
Pondelky 14:50 - 15:20 hod.
Bakayová Zuzana
2. trieda
Bernátová Emma
2. trieda
Bolebruchova Miriam
2. trieda
Brenčicová Natália
2. trieda
Čorba Dárius
2. trieda
Dekan Rastislav
2. trieda
Dubovská Elena
2. trieda
Geletová Tamara
2. trieda
Kostková Paulína
2. trieda
Martinovičová Hana
1. trieda
Rybáriková Natália
1. trieda
Valovičová Nela
1. trieda
Wallner Felix
2. trieda
Žilinčár Dominik
2. trieda
2. Skupina
Pondelky 15:25 - 15:55 hod.
Belfi Michal
4.A trieda
Bokoch Illia
4.A trieda
Čipáková Emma
4.A trieda
Danková Ella
4.A trieda
Dostál Dávid
4.A trieda
Ďurkovský Stanislav
4.A trieda
Eglová Olívia
4.A trieda
Hudáková Natália
4.A trieda
Masár Matias
4.A trieda
Pálfiová Hana
4.B trieda
Popluharova Paulína
4.A trieda
Sedláková Katarína
4.A trieda
Stránsky Michal
4.A trieda
Uheríková Ella
4.A trieda
Válová Dominika
4.A trieda
3. Skupina
Pondelky 16:00 - 16:30 hod.
Agalarev Tomáš
4.B trieda
Belica Lukáš
4.B trieda
Bohumelová Natália
4.B trieda
Brusáková Natália
4.B trieda
Čibová Veronika
4.B trieda
Guraničová Lenka
4.B trieda
Hatalová Natália
4.B trieda
Karaffová Katarína
4.B trieda
Miča Filip
4.B trieda
Mihálik Adam
4.B trieda
Mižáková Veronika
4.B trieda
Nevlahová Alexandra
4.B trieda
Pápežová Nina
4.B trieda
Patoprstá Lea
4.B trieda
Perďochová Dominika
4.B trieda
Slížiková Elena
4.B trieda
Somorovský Samuel
4.B trieda
Ušiaková Mia
4.B trieda
Vlachová Emily
4.B trieda

Legenda alergénov

Skupina 1
Obilniny obsahujúce lepok (pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo iné hybridné odrody) a výrobky z nich.
Skupina 2
Kôrovce a výrobky z nich
Skupina 3
Vajcia a výrobky z nich
Skupina 4
Ryby a výrobky z nich
Skupina 5
Arašidy a výrobky z nich
Skupina 6
Sójové zrná a výrobky z nich
Skupina 7
Mlieko a výrobky z neho, vrátane laktózy
Skupina 8
Orechy, ktorými sú mandle, lieskové orechy, vlašské orechy, kešu, pekanové orechy, para orechy, pistácie, makadamové orechy a queenslandské orechy a výrobky z nich
Skupina 9
Zeler a výrobky z neho
Skupina 10
Horčica a výrobky z nej
Skupina 11
Sezamové semená a výrobky z nich
Skupina 12
Oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10 mg/l
Skupina 13
Vlčí bôb a výrobky z neho
Skupina 14
Mäkkýše a výrobky z nich

Reklamačné podmienky

Predávajúci zodpovedá za výrobné vady, ktoré má predaná vec pri prevzatí kupujúcim.
Predávajúci nezodpovedá za vady spôsobené prepravou zabezpečovanou Slovenskou poštou a.s..
Predávajúci nezodpovedá za vady spôsobené hrubým alebo nesprávnym zaobchádzaním s produktom.
S prípadnou reklamáciou našich produktov sa obracajte na remini@remini.sk.
V prípade doručenia na dobierku si obsah zásielky skontrolujte ihneď po jej prevzatí. Ak je tovar zjavne poškodený následkom dopravy, žiadajte náhradu od Slovenská pošta a.s.