Oznamy & informácie

Najnovšie oznamy a informácie

14.05.2018 - Malá Logická Olympiáda 2018
11.05.2018 - Zbierka financií v týždni od 14. do 20.mája 2018
10.05.2018 - Zber papiera a plastov v týzdňoch 14.5. - 25.5.2018
09.05.2018 - Život včielok - včelárstvo
17.04.2018 - Brigáda pre naše deti, našu Dúbravku
12.04.2018 - Projekt Farebná škôlka
12.04.2018 - Zajko Lajko
11.04.2018 - ZELENý SVET 2018
10.04.2018 - 10. apríla 2018 sme navštívili Základnú školu Sokolíkova
06.04.2018 - Zápisnica zo stretnutia rodičov predškolákov
03.04.2018 - Projekt Cibuľka nie je iba na jedenie
28.03.2018 - Poníky, ani krúžky v týždni po Veľkej noci nebudú
28.03.2018 - 28.3.2018 ... dnes zážitkové učenie v ÚĽUV-e
28.03.2018 - 28. marec - Deň učiteľov
22.03.2018 - CHEMICKÁ SHOW
17.03.2018 - Ako Macko Uško cestoval
16.03.2018 - Bodkulienka sa rozletela do sveta
13.03.2018 - Všetci sme rovnakí a predsa iní
01.03.2018 - Fotenie detí
20.02.2018 - Prevádzka MŠ počas letných mesiacov 2018
14.02.2018 - Oznámenie o zápise detí do prvých ročníkov ZŠ na školský rok
13.02.2018 - Oznámenie o zápise detí v školskom roku 2018/2019
12.02.2018 - Pozývame Vás na divadielko 21.02.2018 o 15:45!
09.02.2018 - Deti v Novej scéne na divadelnej rozprávke Bajaja
29.01.2018 - V materskej škole evidujeme výskyt ovčích kiahní a vší
12.01.2018 - Pozývame Vás na združenie rodičov materskej školy
03.01.2018 - Bilancia 2017
18.12.2017 - Rotavírus - info, prevencia, liečba
12.12.2017 - OTVORENÁ HODINA Z TANEČNÉHO KRÚŽKU
03.12.2017 - Otvorená hodina korčuľovania pre rodičov
28.11.2017 - Spoločne proti všiam: 1., 2., 3. decembra 2017
26.11.2017 - Prevádzka počas vianočných prázdnin
22.11.2017 - Zmena výmeny prádla
20.11.2017 - Termíny kurzov korčuľovania na ľade
13.11.2017 - Začíname korčuľovať
13.11.2017 - Zbierka trvanlivých potravín v týždni od 20.11. do 24.11.201
12.11.2017 - INFO: Nezabudnite na čitateľský denník
11.11.2017 - Projekt: Z rozprávky do rozprávky
08.11.2017 - Predaná nevesta
06.11.2017 - ZMENA výmeny posteľnej bielizne
25.10.2017 - Zvieratká z lesa v materskej škole
25.10.2017 - Vystúpenie detí na akcii KVÍZ SENIOROV O DÚBRAVKE 2017
19.10.2017 -
16.10.2017 - Psík Lojzík - divadlo
12.10.2017 - Tekvicové slávnosti v MŠ
10.10.2017 - Zbierka starých okuliarov v MŠ
05.10.2017 - Informácia o fotografovaní detí na kalendár
05.10.2017 - Informácia školskej jedálne o platbách stravného
04.10.2017 - Zoznam študentov kurzu angličtiny
04.10.2017 - Zoznam študentov tanečného krúžku

Nasledujte nás na sociálnych sieťach

Lajknite našu stránku na facebooku alebo google+ a získajte možnosť byť informovaný o novinkách, aktivitách a projektoch školy v príspevkoch sekcie noviniek Vašej obľúbenej sociálnej siete.

MŠ Švantnerova na facebooku

copyright © 2007-2022 MŠ Švantnerova
www.mssvantnerova.sk     Miro Perdoch Web Design
Miro Perdoch Web Design

POMOC

Pre túto sekciu nie je k dispozícii manuál.

Zoznam študentov krúžku angličtiny

1. Skupina (1. a 2. trieda)
Utorky a štvrtky 14:50 - 15:20 hod.
Bakayová Zuzana
2. trieda
Brenčičová Natália
2. trieda
Broš Samuel
2. trieda
Chmelová Lenka
1. trieda
Čorba Dárius
2. trieda
Dubovská Elena
2. trieda
Gajdoš Martin
2. trieda
Geletová Tamara
2. trieda
Martinovičová Hana
1. trieda
Mižák Martin
1. trieda
Uška Juraj
1. trieda
Wallner Felix
2. trieda
2. Skupina - Pokročilí (4.A a 4.B trieda)
Utorky a štvrtky 15:20 - 15:50 hod.
Buriánková Radka
4.A
Čipáková Ema
4.A
Danková Ella
4.A
Dekan Rastislav
2. trieda
Dostál Dávid
4.A
Eglová Olívia
4.A
Hatalová Natália
4.B
Mižáková Veronika
4.B
Pavlíková Yasmín
4.A
Patoprstá Lea
4.B
Perďochová Dominika
4.B
Popluhárová Paula
4.A
Sedláková Katarína
4.A
Šrámková Klára
4.A
Žilinčár Dominik
2. trieda
3. Skupina - Začiatočníci (4.A a 4.B trieda)
Utorky a štvrtky 15:55 - 16:25 hod.
Bokoch Illia
4.A
Ďurkovský Stanislav
4.A
Guraničová Lenka
4.B
Nevlahová Alexandra
4.B
Pápežová Nina
4.B
Sádovský Miloš
4.A
Somorovský Samuel
4.B
Uheríková Ella
4.A

Zoznam študentov Tanečného krúžku

1. Skupina
Pondelky 14:50 - 15:20 hod.
Bakayová Zuzana
2. trieda
Bernátová Emma
2. trieda
Bolebruchova Miriam
2. trieda
Brenčicová Natália
2. trieda
Čorba Dárius
2. trieda
Dekan Rastislav
2. trieda
Dubovská Elena
2. trieda
Geletová Tamara
2. trieda
Kostková Paulína
2. trieda
Martinovičová Hana
1. trieda
Rybáriková Natália
1. trieda
Valovičová Nela
1. trieda
Wallner Felix
2. trieda
Žilinčár Dominik
2. trieda
2. Skupina
Pondelky 15:25 - 15:55 hod.
Belfi Michal
4.A trieda
Bokoch Illia
4.A trieda
Čipáková Emma
4.A trieda
Danková Ella
4.A trieda
Dostál Dávid
4.A trieda
Ďurkovský Stanislav
4.A trieda
Eglová Olívia
4.A trieda
Hudáková Natália
4.A trieda
Masár Matias
4.A trieda
Pálfiová Hana
4.B trieda
Popluharova Paulína
4.A trieda
Sedláková Katarína
4.A trieda
Stránsky Michal
4.A trieda
Uheríková Ella
4.A trieda
Válová Dominika
4.A trieda
3. Skupina
Pondelky 16:00 - 16:30 hod.
Agalarev Tomáš
4.B trieda
Belica Lukáš
4.B trieda
Bohumelová Natália
4.B trieda
Brusáková Natália
4.B trieda
Čibová Veronika
4.B trieda
Guraničová Lenka
4.B trieda
Hatalová Natália
4.B trieda
Karaffová Katarína
4.B trieda
Miča Filip
4.B trieda
Mihálik Adam
4.B trieda
Mižáková Veronika
4.B trieda
Nevlahová Alexandra
4.B trieda
Pápežová Nina
4.B trieda
Patoprstá Lea
4.B trieda
Perďochová Dominika
4.B trieda
Slížiková Elena
4.B trieda
Somorovský Samuel
4.B trieda
Ušiaková Mia
4.B trieda
Vlachová Emily
4.B trieda

Legenda alergénov

Skupina 1
Obilniny obsahujúce lepok (pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo iné hybridné odrody) a výrobky z nich.
Skupina 2
Kôrovce a výrobky z nich
Skupina 3
Vajcia a výrobky z nich
Skupina 4
Ryby a výrobky z nich
Skupina 5
Arašidy a výrobky z nich
Skupina 6
Sójové zrná a výrobky z nich
Skupina 7
Mlieko a výrobky z neho, vrátane laktózy
Skupina 8
Orechy, ktorými sú mandle, lieskové orechy, vlašské orechy, kešu, pekanové orechy, para orechy, pistácie, makadamové orechy a queenslandské orechy a výrobky z nich
Skupina 9
Zeler a výrobky z neho
Skupina 10
Horčica a výrobky z nej
Skupina 11
Sezamové semená a výrobky z nich
Skupina 12
Oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10 mg/l
Skupina 13
Vlčí bôb a výrobky z neho
Skupina 14
Mäkkýše a výrobky z nich

Reklamačné podmienky

Predávajúci zodpovedá za výrobné vady, ktoré má predaná vec pri prevzatí kupujúcim.
Predávajúci nezodpovedá za vady spôsobené prepravou zabezpečovanou Slovenskou poštou a.s..
Predávajúci nezodpovedá za vady spôsobené hrubým alebo nesprávnym zaobchádzaním s produktom.
S prípadnou reklamáciou našich produktov sa obracajte na remini@remini.sk.
V prípade doručenia na dobierku si obsah zásielky skontrolujte ihneď po jej prevzatí. Ak je tovar zjavne poškodený následkom dopravy, žiadajte náhradu od Slovenská pošta a.s.