Oznamy & informácie

Najnovšie oznamy a informácie

13.10.2016 - Šašo Pepele - zabavné interaktívne divadielko
12.10.2016 - Šarkaniáda na Pekníčke
11.10.2016 - Pošlite nám svoj recept
26.09.2016 - Babydance - tanečný krúžok 2016 / 2017
26.09.2016 - Na kolesách do škôlky už v stredu 12.10.2016
22.09.2016 - Týždenná téma Kto sa o nás postará
22.09.2016 - Podporte nás cez Dobromat
22.09.2016 - Hodový sprievod už túto sobotu!
05.09.2016 - Projekt Škôlka baví škôlku
25.08.2016 - Združenie rodičov materskej školy
22.07.2016 - Projekt Učebňa v prírode
02.07.2016 - Poďakovanie rodičom a starým rodičom
01.07.2016 - Získali sme grant pre dva nové projekty
29.06.2016 - Úhrada mesačnej sumy za stravné za august 2016
29.06.2016 - Plávanie hravo a s radosťou
23.06.2016 - Rozlúčka s predškolákmi
21.06.2016 - Prevádzka MŠ počas leta 2016
21.06.2016 - Grilovačka na deň otcov
20.06.2016 - 1. stretnutie rodičov novoprijatých detí
16.06.2016 - Zbierka trvanlivých potravín - ďakujeme
16.06.2016 - Výlet 4.A a 4.B triedy Červený Kameň
10.06.2016 - Deň otcov - grilovačka už 16.6.2016 o 15:15 hod.
02.06.2016 - Hlasujte za našich malých umelcov
02.06.2016 - Medzinárodný deň detí
01.06.2016 - Tancuj, tancuj, vykrúcaj - otvorená hodina
30.05.2016 - Projekt Motýlia záhrada
26.05.2016 - ZOO
24.05.2016 - Zbierka trvanlivých potravín
19.05.2016 - Projekt Eurorozprávky
12.05.2016 - Akadémia v materskej škole
06.05.2016 - Deň matiek 11.05.2016 o 15:30 hod
24.04.2016 - Koncert o princeznej žabke
22.04.2016 - Poukážte 2% deťom MŠ
14.04.2016 - Návšteva základnej školy
13.04.2016 - Dopravné ihrisko
12.04.2016 - Ďakujeme DHL za notebooky
01.04.2016 - Skrášlenie školskej záhrady
30.03.2016 - Ďakujeme rodičom za darček ku dňu učiteľov
22.03.2016 - Oznámenie o zmene prevádzky
19.03.2016 - Zelená dobrovoľníkom
15.03.2016 - Zvýšený výskyt piatej choroby v MŠ
04.03.2016 - Otvorená hodina bude 8. marca o 15:30
03.03.2016 - Vyhodnotenie súťaže najkrajšiu vtáčiu búdku
25.02.2016 - Prijímanie do MŠ bude v apríli 2016
15.02.2016 - Prosíme rodičov o kolektívnu očistu proti všiam
11.02.2016 - Zrušená otvorená hodina v MŠ
11.02.2016 - Výskyt infekčnej mononukleózy v MŠ
22.01.2016 - Združenie rodičov materskej školy
17.01.2016 - Zbierka starých okuliarov
13.01.2016 - Súťaž o najkrajšiu vtáčiu búdku

Nasledujte nás na sociálnych sieťach

Lajknite našu stránku na facebooku alebo google+ a získajte možnosť byť informovaný o novinkách, aktivitách a projektoch školy v príspevkoch sekcie noviniek Vašej obľúbenej sociálnej siete.

MŠ Švantnerova na facebooku

copyright © 2007-2022 MŠ Švantnerova
www.mssvantnerova.sk     Miro Perdoch Web Design
Miro Perdoch Web Design

POMOC

Pre túto sekciu nie je k dispozícii manuál.

Zoznam študentov krúžku angličtiny

1. Skupina (1. a 2. trieda)
Utorky a štvrtky 14:50 - 15:20 hod.
Bakayová Zuzana
2. trieda
Brenčičová Natália
2. trieda
Broš Samuel
2. trieda
Chmelová Lenka
1. trieda
Čorba Dárius
2. trieda
Dubovská Elena
2. trieda
Gajdoš Martin
2. trieda
Geletová Tamara
2. trieda
Martinovičová Hana
1. trieda
Mižák Martin
1. trieda
Uška Juraj
1. trieda
Wallner Felix
2. trieda
2. Skupina - Pokročilí (4.A a 4.B trieda)
Utorky a štvrtky 15:20 - 15:50 hod.
Buriánková Radka
4.A
Čipáková Ema
4.A
Danková Ella
4.A
Dekan Rastislav
2. trieda
Dostál Dávid
4.A
Eglová Olívia
4.A
Hatalová Natália
4.B
Mižáková Veronika
4.B
Pavlíková Yasmín
4.A
Patoprstá Lea
4.B
Perďochová Dominika
4.B
Popluhárová Paula
4.A
Sedláková Katarína
4.A
Šrámková Klára
4.A
Žilinčár Dominik
2. trieda
3. Skupina - Začiatočníci (4.A a 4.B trieda)
Utorky a štvrtky 15:55 - 16:25 hod.
Bokoch Illia
4.A
Ďurkovský Stanislav
4.A
Guraničová Lenka
4.B
Nevlahová Alexandra
4.B
Pápežová Nina
4.B
Sádovský Miloš
4.A
Somorovský Samuel
4.B
Uheríková Ella
4.A

Zoznam študentov Tanečného krúžku

1. Skupina
Pondelky 14:50 - 15:20 hod.
Bakayová Zuzana
2. trieda
Bernátová Emma
2. trieda
Bolebruchova Miriam
2. trieda
Brenčicová Natália
2. trieda
Čorba Dárius
2. trieda
Dekan Rastislav
2. trieda
Dubovská Elena
2. trieda
Geletová Tamara
2. trieda
Kostková Paulína
2. trieda
Martinovičová Hana
1. trieda
Rybáriková Natália
1. trieda
Valovičová Nela
1. trieda
Wallner Felix
2. trieda
Žilinčár Dominik
2. trieda
2. Skupina
Pondelky 15:25 - 15:55 hod.
Belfi Michal
4.A trieda
Bokoch Illia
4.A trieda
Čipáková Emma
4.A trieda
Danková Ella
4.A trieda
Dostál Dávid
4.A trieda
Ďurkovský Stanislav
4.A trieda
Eglová Olívia
4.A trieda
Hudáková Natália
4.A trieda
Masár Matias
4.A trieda
Pálfiová Hana
4.B trieda
Popluharova Paulína
4.A trieda
Sedláková Katarína
4.A trieda
Stránsky Michal
4.A trieda
Uheríková Ella
4.A trieda
Válová Dominika
4.A trieda
3. Skupina
Pondelky 16:00 - 16:30 hod.
Agalarev Tomáš
4.B trieda
Belica Lukáš
4.B trieda
Bohumelová Natália
4.B trieda
Brusáková Natália
4.B trieda
Čibová Veronika
4.B trieda
Guraničová Lenka
4.B trieda
Hatalová Natália
4.B trieda
Karaffová Katarína
4.B trieda
Miča Filip
4.B trieda
Mihálik Adam
4.B trieda
Mižáková Veronika
4.B trieda
Nevlahová Alexandra
4.B trieda
Pápežová Nina
4.B trieda
Patoprstá Lea
4.B trieda
Perďochová Dominika
4.B trieda
Slížiková Elena
4.B trieda
Somorovský Samuel
4.B trieda
Ušiaková Mia
4.B trieda
Vlachová Emily
4.B trieda

Legenda alergénov

Skupina 1
Obilniny obsahujúce lepok (pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo iné hybridné odrody) a výrobky z nich.
Skupina 2
Kôrovce a výrobky z nich
Skupina 3
Vajcia a výrobky z nich
Skupina 4
Ryby a výrobky z nich
Skupina 5
Arašidy a výrobky z nich
Skupina 6
Sójové zrná a výrobky z nich
Skupina 7
Mlieko a výrobky z neho, vrátane laktózy
Skupina 8
Orechy, ktorými sú mandle, lieskové orechy, vlašské orechy, kešu, pekanové orechy, para orechy, pistácie, makadamové orechy a queenslandské orechy a výrobky z nich
Skupina 9
Zeler a výrobky z neho
Skupina 10
Horčica a výrobky z nej
Skupina 11
Sezamové semená a výrobky z nich
Skupina 12
Oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10 mg/l
Skupina 13
Vlčí bôb a výrobky z neho
Skupina 14
Mäkkýše a výrobky z nich

Reklamačné podmienky

Predávajúci zodpovedá za výrobné vady, ktoré má predaná vec pri prevzatí kupujúcim.
Predávajúci nezodpovedá za vady spôsobené prepravou zabezpečovanou Slovenskou poštou a.s..
Predávajúci nezodpovedá za vady spôsobené hrubým alebo nesprávnym zaobchádzaním s produktom.
S prípadnou reklamáciou našich produktov sa obracajte na remini@remini.sk.
V prípade doručenia na dobierku si obsah zásielky skontrolujte ihneď po jej prevzatí. Ak je tovar zjavne poškodený následkom dopravy, žiadajte náhradu od Slovenská pošta a.s.