Oznamy & informácie

Najnovšie oznamy a informácie

08.02.2021 - Tlačová správa: OTVORENIE ŠKÔL V DÚBRAVKE SA ODKLADÁ
08.02.2021 - Fašiangy - námety na aktivity
07.02.2021 - Kedy má rodič nárok na ošetrovné?
06.02.2021 - Zápisnica RÚVZ - povinná karanténa
06.02.2021 - Povinná karanéna
04.02.2021 - Odberné miesta MOM (pre zákonných zástupcov) k nástupu detí do MŠ - registrácia
04.02.2021 - Návrat detí do MŠ 9.2.2012
29.01.2021 - Ako sa deťom darí zvládnuť úlohy doma, z ponuky pani učiteliek
29.01.2021 - Téma v týždni od 1.2. do 5.2.2021: Predmety a javy okolo nás (elektrina, magnetizmus, materiály, ..
04.01.2021 - Obmedzený nástup detí do MŠ 11.1. 2021
15.12.2020 - OZNAM PRE RODIČOV
11.12.2020 - Upozornenie
30.11.2020 - Ďakujeme deťom a rodičom za zber papiera
25.11.2020 - Vianočné prázdniny
23.11.2020 - Pomôžme rodinám trvanlivými potravinami a malou hračkou.
09.11.2020 - Výtvarná šúťaž - Je to v mojich rukách - Zelený svet 2020
28.10.2020 - Odberné miesta celoplošného testovania Covid-19 - Dúbravka
27.10.2020 - Aktualizované pandemické opatrenia 27.októbra 2020
26.10.2020 - JESENNÉ PRÁZDNINY
13.10.2020 - Nosenie rúška
13.10.2020 - Oznam v súvislosti s novým usmernením 12.10.2020
05.10.2020 - Prehľad výchovno-vzdelávacej činnosti
30.09.2020 - Usmernenia k prevádzke_COVID 5.10.2020
27.09.2020 - AKÉ TLAČIVO TREBA VYPÍSAŤ PRI NÁSTUPE PO CHOROBE DIEŤAŤA
09.09.2020 - Rozvíjanie komunikačných zručností
07.09.2020 - Stretnutia rodičov
20.08.2020 - Začiatok školského roka s opatreniami
31.07.2020 - Informácia o školskom stravovaní pre rodičov
31.07.2020 - Na angličtinu sa prihláste už v auguste
24.06.2020 - Rozlúčka s predškolákmi
11.06.2020 - Usmernenie starostu k prevádzke MŠ od 15.6.2020
11.06.2020 - Nástup detí do MŠ od 15.6.2020
25.05.2020 - Obnovenie prevádzky - podmienky pre rodičov
20.05.2020 - Návrat do materskej školy
19.05.2020 - Obnovenie prevádzky MŠ po karanténe 1.6.2020
27.04.2020 - Vzdelávanie PREDŠKOLÁKOV
20.04.2020 - STOLČEK PRESTRI SA - pomôžme ak môžeme
07.04.2020 - Prevzatie obsahu skrinky z MŠ
06.04.2020 - Oznam pre rodičov predškolákov
27.03.2020 - Zápis detí na predprimárne vzdelávanie do materskej školy
25.03.2020 - Informácia o PLATBÁCH pre zákonných zástupcov dieťaťa:
19.03.2020 - Odkazy rodičov z aktivít z DOMU počas KORONA voľna
18.03.2020 - Návrhy na prácu s deťmi DOMA.
18.03.2020 - OZNAM pre Dúbravčanov
12.03.2020 - AKTUALIZÁCIA PRERUŠENIA VYUČOVANIA od 16. marca 2020 do 27. marca 2020 vrátane
09.03.2020 - PRERUŠENIE PREVÁDZKY
04.03.2020 - Interné usmernenie Koronavírus
02.03.2020 - Hlasujte za náš projekt! Ďakujeme!
02.03.2020 - Usmernenie MŠVVaŠ - Koronavírus
28.02.2020 - Vesmír očami detí 2020 - ZAPOJILI SME SA

Nasledujte nás na sociálnych sieťach

Lajknite našu stránku na facebooku alebo google+ a získajte možnosť byť informovaný o novinkách, aktivitách a projektoch školy v príspevkoch sekcie noviniek Vašej obľúbenej sociálnej siete.

MŠ Švantnerova na facebooku

copyright © 2007-2022 MŠ Švantnerova
www.mssvantnerova.sk     Miro Perdoch Web Design
Miro Perdoch Web Design

POMOC

Pre túto sekciu nie je k dispozícii manuál.

Zoznam študentov krúžku angličtiny

1. Skupina (1. a 2. trieda)
Utorky a štvrtky 14:50 - 15:20 hod.
Bakayová Zuzana
2. trieda
Brenčičová Natália
2. trieda
Broš Samuel
2. trieda
Chmelová Lenka
1. trieda
Čorba Dárius
2. trieda
Dubovská Elena
2. trieda
Gajdoš Martin
2. trieda
Geletová Tamara
2. trieda
Martinovičová Hana
1. trieda
Mižák Martin
1. trieda
Uška Juraj
1. trieda
Wallner Felix
2. trieda
2. Skupina - Pokročilí (4.A a 4.B trieda)
Utorky a štvrtky 15:20 - 15:50 hod.
Buriánková Radka
4.A
Čipáková Ema
4.A
Danková Ella
4.A
Dekan Rastislav
2. trieda
Dostál Dávid
4.A
Eglová Olívia
4.A
Hatalová Natália
4.B
Mižáková Veronika
4.B
Pavlíková Yasmín
4.A
Patoprstá Lea
4.B
Perďochová Dominika
4.B
Popluhárová Paula
4.A
Sedláková Katarína
4.A
Šrámková Klára
4.A
Žilinčár Dominik
2. trieda
3. Skupina - Začiatočníci (4.A a 4.B trieda)
Utorky a štvrtky 15:55 - 16:25 hod.
Bokoch Illia
4.A
Ďurkovský Stanislav
4.A
Guraničová Lenka
4.B
Nevlahová Alexandra
4.B
Pápežová Nina
4.B
Sádovský Miloš
4.A
Somorovský Samuel
4.B
Uheríková Ella
4.A

Zoznam študentov Tanečného krúžku

1. Skupina
Pondelky 14:50 - 15:20 hod.
Bakayová Zuzana
2. trieda
Bernátová Emma
2. trieda
Bolebruchova Miriam
2. trieda
Brenčicová Natália
2. trieda
Čorba Dárius
2. trieda
Dekan Rastislav
2. trieda
Dubovská Elena
2. trieda
Geletová Tamara
2. trieda
Kostková Paulína
2. trieda
Martinovičová Hana
1. trieda
Rybáriková Natália
1. trieda
Valovičová Nela
1. trieda
Wallner Felix
2. trieda
Žilinčár Dominik
2. trieda
2. Skupina
Pondelky 15:25 - 15:55 hod.
Belfi Michal
4.A trieda
Bokoch Illia
4.A trieda
Čipáková Emma
4.A trieda
Danková Ella
4.A trieda
Dostál Dávid
4.A trieda
Ďurkovský Stanislav
4.A trieda
Eglová Olívia
4.A trieda
Hudáková Natália
4.A trieda
Masár Matias
4.A trieda
Pálfiová Hana
4.B trieda
Popluharova Paulína
4.A trieda
Sedláková Katarína
4.A trieda
Stránsky Michal
4.A trieda
Uheríková Ella
4.A trieda
Válová Dominika
4.A trieda
3. Skupina
Pondelky 16:00 - 16:30 hod.
Agalarev Tomáš
4.B trieda
Belica Lukáš
4.B trieda
Bohumelová Natália
4.B trieda
Brusáková Natália
4.B trieda
Čibová Veronika
4.B trieda
Guraničová Lenka
4.B trieda
Hatalová Natália
4.B trieda
Karaffová Katarína
4.B trieda
Miča Filip
4.B trieda
Mihálik Adam
4.B trieda
Mižáková Veronika
4.B trieda
Nevlahová Alexandra
4.B trieda
Pápežová Nina
4.B trieda
Patoprstá Lea
4.B trieda
Perďochová Dominika
4.B trieda
Slížiková Elena
4.B trieda
Somorovský Samuel
4.B trieda
Ušiaková Mia
4.B trieda
Vlachová Emily
4.B trieda

Legenda alergénov

Skupina 1
Obilniny obsahujúce lepok (pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo iné hybridné odrody) a výrobky z nich.
Skupina 2
Kôrovce a výrobky z nich
Skupina 3
Vajcia a výrobky z nich
Skupina 4
Ryby a výrobky z nich
Skupina 5
Arašidy a výrobky z nich
Skupina 6
Sójové zrná a výrobky z nich
Skupina 7
Mlieko a výrobky z neho, vrátane laktózy
Skupina 8
Orechy, ktorými sú mandle, lieskové orechy, vlašské orechy, kešu, pekanové orechy, para orechy, pistácie, makadamové orechy a queenslandské orechy a výrobky z nich
Skupina 9
Zeler a výrobky z neho
Skupina 10
Horčica a výrobky z nej
Skupina 11
Sezamové semená a výrobky z nich
Skupina 12
Oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10 mg/l
Skupina 13
Vlčí bôb a výrobky z neho
Skupina 14
Mäkkýše a výrobky z nich

Reklamačné podmienky

Predávajúci zodpovedá za výrobné vady, ktoré má predaná vec pri prevzatí kupujúcim.
Predávajúci nezodpovedá za vady spôsobené prepravou zabezpečovanou Slovenskou poštou a.s..
Predávajúci nezodpovedá za vady spôsobené hrubým alebo nesprávnym zaobchádzaním s produktom.
S prípadnou reklamáciou našich produktov sa obracajte na remini@remini.sk.
V prípade doručenia na dobierku si obsah zásielky skontrolujte ihneď po jej prevzatí. Ak je tovar zjavne poškodený následkom dopravy, žiadajte náhradu od Slovenská pošta a.s.