Oznamy & informácie

Najnovšie oznamy a informácie

09.07.2024 - Ako vzniká závlahový systém
26.06.2024 - Blahoželáme
26.06.2024 - Poďakovanie za kamarátstvo
20.06.2024 - Organizácia prázdninovej činnosti - pokyny
19.06.2024 - Rozlúčka s predškolákmi
13.06.2024 - Koncoročná konzulácia z logopédie
13.06.2024 - Oslava v 4.B triede
07.06.2024 - Mám srdce na správnom meste
06.06.2024 - Odovzdávanie cien okresného kola Vesmír očami deti 2024
04.06.2024 - Medzinárodný deň detí
29.05.2024 - Plavecký výcvik 2024
28.05.2024 - Záver florbalového krúžku
24.05.2024 - Brigádnici zo spoločnosti Kooperatíva
22.05.2024 - Exkurzia do Ústavu polymérov SAV
20.05.2024 - Inline korčuľovanie
17.05.2024 - Otvorená hodina z angličtiny
16.05.2024 - Výberové konanie - riaditeľ/ka MŠ Švantnerova
16.05.2024 - Z rozprávky do rozprávky - pre mamičky a babičky
13.05.2024 - Vstúpenie detí zo 4.A triedy v Dome kultúry Dúbravka
13.05.2024 - Výletníci z 1. a 2. triedy
10.05.2024 - Motýlia záhradka
30.04.2024 - Inline korčuľovanie
30.04.2024 - STAŇTE SA OCHRANCAMI PLANÉTY
27.04.2024 - Ovčie kiahne v 2. triede
22.04.2024 - Deň Zeme s Barbie
19.04.2024 - Logická olympiáda pre najmenších
19.04.2024 - Vyhodnotenie 3. ročníka celoslovenskej výtvarnej súťaže Veľkonočné vajíčko
19.04.2024 - Realizácia projektu Čítame pre radosť
18.04.2024 - Snehulienka a 7 trpaslíkov
12.04.2024 - 12. apríl - Deň florbalu
11.04.2024 - Dnes deti navštívili kamarátov v ZŠ Sokolíkova
09.04.2024 - Ako dobré deti pomohli nájsť poľovníkovi stratené zvieratká...
08.04.2024 - 12.4.2024 - Medzinárodný deň florbalu
03.04.2024 - Exkurzia do Národnej rady SR
28.03.2024 - Deň učiteľov
28.03.2024 - Valentínske srdiečkko
27.03.2024 - Vláčikom Blaváčikom po Bratislave
26.03.2024 - Hľadanie Veľkonočného zajačika
22.03.2024 - Veľkonočné vajíčko
22.03.2024 - 22. marec - Svetový deň vody, exkurzia do vodárenského múzea
21.03.2024 - Zdobenie veľkonočného vajíčka
20.03.2024 - Beseda s autorkou detskou kníh: Kristínou Balúchovou
19.03.2024 - Začiatok florbalového krúžku - jar 2024
17.03.2024 - Vesmír očami detí
17.03.2024 - Ovčie kiahne v 2. triede
15.03.2024 - Prijímanie deti do MŠ
13.03.2024 - Poníky v MŠ
07.03.2024 - Jarná brigáda na školskom dvore v hrabaní lístia
01.03.2024 - Knižnica
28.02.2024 - Slovenská národná galéria

Nasledujte nás na sociálnych sieťach

Lajknite našu stránku na facebooku alebo google+ a získajte možnosť byť informovaný o novinkách, aktivitách a projektoch školy v príspevkoch sekcie noviniek Vašej obľúbenej sociálnej siete.

MŠ Švantnerova na facebooku

copyright © 2007-2024 MŠ Švantnerova
www.mssvantnerova.sk     Miro Perdoch Web Design
Miro Perdoch Web Design

POMOC

Pre túto sekciu nie je k dispozícii manuál.

Zoznam študentov krúžku angličtiny

1. Skupina (1. a 2. trieda)
Utorky a štvrtky 14:50 - 15:20 hod.
Bakayová Zuzana
2. trieda
Brenčičová Natália
2. trieda
Broš Samuel
2. trieda
Chmelová Lenka
1. trieda
Čorba Dárius
2. trieda
Dubovská Elena
2. trieda
Gajdoš Martin
2. trieda
Geletová Tamara
2. trieda
Martinovičová Hana
1. trieda
Mižák Martin
1. trieda
Uška Juraj
1. trieda
Wallner Felix
2. trieda
2. Skupina - Pokročilí (4.A a 4.B trieda)
Utorky a štvrtky 15:20 - 15:50 hod.
Buriánková Radka
4.A
Čipáková Ema
4.A
Danková Ella
4.A
Dekan Rastislav
2. trieda
Dostál Dávid
4.A
Eglová Olívia
4.A
Hatalová Natália
4.B
Mižáková Veronika
4.B
Pavlíková Yasmín
4.A
Patoprstá Lea
4.B
Perďochová Dominika
4.B
Popluhárová Paula
4.A
Sedláková Katarína
4.A
Šrámková Klára
4.A
Žilinčár Dominik
2. trieda
3. Skupina - Začiatočníci (4.A a 4.B trieda)
Utorky a štvrtky 15:55 - 16:25 hod.
Bokoch Illia
4.A
Ďurkovský Stanislav
4.A
Guraničová Lenka
4.B
Nevlahová Alexandra
4.B
Pápežová Nina
4.B
Sádovský Miloš
4.A
Somorovský Samuel
4.B
Uheríková Ella
4.A

Zoznam študentov Tanečného krúžku

1. Skupina
Pondelky 14:50 - 15:20 hod.
Bakayová Zuzana
2. trieda
Bernátová Emma
2. trieda
Bolebruchova Miriam
2. trieda
Brenčicová Natália
2. trieda
Čorba Dárius
2. trieda
Dekan Rastislav
2. trieda
Dubovská Elena
2. trieda
Geletová Tamara
2. trieda
Kostková Paulína
2. trieda
Martinovičová Hana
1. trieda
Rybáriková Natália
1. trieda
Valovičová Nela
1. trieda
Wallner Felix
2. trieda
Žilinčár Dominik
2. trieda
2. Skupina
Pondelky 15:25 - 15:55 hod.
Belfi Michal
4.A trieda
Bokoch Illia
4.A trieda
Čipáková Emma
4.A trieda
Danková Ella
4.A trieda
Dostál Dávid
4.A trieda
Ďurkovský Stanislav
4.A trieda
Eglová Olívia
4.A trieda
Hudáková Natália
4.A trieda
Masár Matias
4.A trieda
Pálfiová Hana
4.B trieda
Popluharova Paulína
4.A trieda
Sedláková Katarína
4.A trieda
Stránsky Michal
4.A trieda
Uheríková Ella
4.A trieda
Válová Dominika
4.A trieda
3. Skupina
Pondelky 16:00 - 16:30 hod.
Agalarev Tomáš
4.B trieda
Belica Lukáš
4.B trieda
Bohumelová Natália
4.B trieda
Brusáková Natália
4.B trieda
Čibová Veronika
4.B trieda
Guraničová Lenka
4.B trieda
Hatalová Natália
4.B trieda
Karaffová Katarína
4.B trieda
Miča Filip
4.B trieda
Mihálik Adam
4.B trieda
Mižáková Veronika
4.B trieda
Nevlahová Alexandra
4.B trieda
Pápežová Nina
4.B trieda
Patoprstá Lea
4.B trieda
Perďochová Dominika
4.B trieda
Slížiková Elena
4.B trieda
Somorovský Samuel
4.B trieda
Ušiaková Mia
4.B trieda
Vlachová Emily
4.B trieda

Legenda alergénov

Skupina 1
Obilniny obsahujúce lepok (pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo iné hybridné odrody) a výrobky z nich.
Skupina 2
Kôrovce a výrobky z nich
Skupina 3
Vajcia a výrobky z nich
Skupina 4
Ryby a výrobky z nich
Skupina 5
Arašidy a výrobky z nich
Skupina 6
Sójové zrná a výrobky z nich
Skupina 7
Mlieko a výrobky z neho, vrátane laktózy
Skupina 8
Orechy, ktorými sú mandle, lieskové orechy, vlašské orechy, kešu, pekanové orechy, para orechy, pistácie, makadamové orechy a queenslandské orechy a výrobky z nich
Skupina 9
Zeler a výrobky z neho
Skupina 10
Horčica a výrobky z nej
Skupina 11
Sezamové semená a výrobky z nich
Skupina 12
Oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10 mg/l
Skupina 13
Vlčí bôb a výrobky z neho
Skupina 14
Mäkkýše a výrobky z nich

Reklamačné podmienky

Predávajúci zodpovedá za výrobné vady, ktoré má predaná vec pri prevzatí kupujúcim.
Predávajúci nezodpovedá za vady spôsobené prepravou zabezpečovanou Slovenskou poštou a.s..
Predávajúci nezodpovedá za vady spôsobené hrubým alebo nesprávnym zaobchádzaním s produktom.
S prípadnou reklamáciou našich produktov sa obracajte na remini@remini.sk.
V prípade doručenia na dobierku si obsah zásielky skontrolujte ihneď po jej prevzatí. Ak je tovar zjavne poškodený následkom dopravy, žiadajte náhradu od Slovenská pošta a.s.