Oznamy & informácie

Najnovšie oznamy a informácie

10.05.2023 - Deň mamičiek detí z 1. a 2. triedy
09.05.2023 - Prerábka skladov a spŕch pre prevádzkových zamestnancov
02.05.2023 - Poníky v MŠ
30.04.2023 - Máj, lásky čas...
28.04.2023 - Blahoželáme víťazkám
28.04.2023 - ĎAKUJEME za vyzbieraný papier
26.04.2023 - Pocity: Si to ty? - divadlo v podaní manželov Jánošových
20.04.2023 - Logická olympiáda pre najmenších
19.04.2023 - Štyri živly - voda, vzduch, oheň, zem
11.04.2023 - Pripomíname, už zajtra Medzinárodný deň florbalu
04.04.2023 - Predškoláci v ZŠ Sokolíkova
03.04.2023 - Fotenie detí
29.03.2023 - Veľkonočné tvorivé dielne
29.03.2023 - Kohútik a sliepočka
24.03.2023 - Zapojili sme sa do výtvarnej súťaže Zelený svet
23.03.2023 - Zápis detí do MŠ
22.03.2023 - Slovenské národné divadlo zo zákulisia
21.03.2023 - Zážitkové poznatky o divadle...
18.03.2023 - Medzinárodný deň floralu
15.03.2023 - Šarlachová baktéria
15.03.2023 - Svetový deň vody - 22.marec 2023
11.03.2023 - Zápis predškolákov do ZŠ
06.03.2023 - Poľné zvieratká v MŠ
17.02.2023 - Retro výstavka k 50. výročiu školy
15.02.2023 - Prevádzka MŠ počas letných prázdnin
15.02.2023 - HĽADÁME PANI UČITEĽKU
10.02.2023 - Ocenenie snehuliakov z netradičných materiálov
08.02.2023 - Karnevalová zábava
03.02.2023 - Ďakujeme za 2%, 3% z dane
02.02.2023 - Vianočné besiedky v 4. triedach
01.02.2023 - List od starostu
09.01.2023 - KORČUĽOVANIE
03.01.2023 - Netradiční snehuliaci
20.12.2022 - Adventný kalendár v triede prváčikov
16.12.2022 - List od Ježiška
13.12.2022 - Zapojíme sa v marci 2023 Logická olympiáda pre najmenších 2023
07.12.2022 - Mimoriadne opatrenia v MŠ
06.12.2022 - Mikuláš v MŠ
25.11.2022 - Infekt Hemophilus v MŠ
25.11.2022 -
24.11.2022 - Výberové konanie na pozíciu riaditeľka MŠ Galbavého
16.11.2022 - Vianočné prázdniny - prerušenie prevádzky
15.11.2022 - Šesť zázračných kľúčov
29.10.2022 - ZELENÝ SVET - výtvarná súťaž - ZÚČASTNÍME SA
28.10.2022 - Zber papiera
27.10.2022 - Zvieratká z lesa
26.10.2022 - Poľovník, pán Benčič o lesných zvieratách
25.10.2022 - Exkurzia do DEPO Bratislava Trnávka
24.10.2022 - Jabĺčkové recepty
21.10.2022 - Šarkany z netradičných materiálov

Nasledujte nás na sociálnych sieťach

Lajknite našu stránku na facebooku alebo google+ a získajte možnosť byť informovaný o novinkách, aktivitách a projektoch školy v príspevkoch sekcie noviniek Vašej obľúbenej sociálnej siete.

MŠ Švantnerova na facebooku

copyright © 2007-2024 MŠ Švantnerova
www.mssvantnerova.sk     Miro Perdoch Web Design
Miro Perdoch Web Design

POMOC

Pre túto sekciu nie je k dispozícii manuál.

Zoznam študentov krúžku angličtiny

1. Skupina (1. a 2. trieda)
Utorky a štvrtky 14:50 - 15:20 hod.
Bakayová Zuzana
2. trieda
Brenčičová Natália
2. trieda
Broš Samuel
2. trieda
Chmelová Lenka
1. trieda
Čorba Dárius
2. trieda
Dubovská Elena
2. trieda
Gajdoš Martin
2. trieda
Geletová Tamara
2. trieda
Martinovičová Hana
1. trieda
Mižák Martin
1. trieda
Uška Juraj
1. trieda
Wallner Felix
2. trieda
2. Skupina - Pokročilí (4.A a 4.B trieda)
Utorky a štvrtky 15:20 - 15:50 hod.
Buriánková Radka
4.A
Čipáková Ema
4.A
Danková Ella
4.A
Dekan Rastislav
2. trieda
Dostál Dávid
4.A
Eglová Olívia
4.A
Hatalová Natália
4.B
Mižáková Veronika
4.B
Pavlíková Yasmín
4.A
Patoprstá Lea
4.B
Perďochová Dominika
4.B
Popluhárová Paula
4.A
Sedláková Katarína
4.A
Šrámková Klára
4.A
Žilinčár Dominik
2. trieda
3. Skupina - Začiatočníci (4.A a 4.B trieda)
Utorky a štvrtky 15:55 - 16:25 hod.
Bokoch Illia
4.A
Ďurkovský Stanislav
4.A
Guraničová Lenka
4.B
Nevlahová Alexandra
4.B
Pápežová Nina
4.B
Sádovský Miloš
4.A
Somorovský Samuel
4.B
Uheríková Ella
4.A

Zoznam študentov Tanečného krúžku

1. Skupina
Pondelky 14:50 - 15:20 hod.
Bakayová Zuzana
2. trieda
Bernátová Emma
2. trieda
Bolebruchova Miriam
2. trieda
Brenčicová Natália
2. trieda
Čorba Dárius
2. trieda
Dekan Rastislav
2. trieda
Dubovská Elena
2. trieda
Geletová Tamara
2. trieda
Kostková Paulína
2. trieda
Martinovičová Hana
1. trieda
Rybáriková Natália
1. trieda
Valovičová Nela
1. trieda
Wallner Felix
2. trieda
Žilinčár Dominik
2. trieda
2. Skupina
Pondelky 15:25 - 15:55 hod.
Belfi Michal
4.A trieda
Bokoch Illia
4.A trieda
Čipáková Emma
4.A trieda
Danková Ella
4.A trieda
Dostál Dávid
4.A trieda
Ďurkovský Stanislav
4.A trieda
Eglová Olívia
4.A trieda
Hudáková Natália
4.A trieda
Masár Matias
4.A trieda
Pálfiová Hana
4.B trieda
Popluharova Paulína
4.A trieda
Sedláková Katarína
4.A trieda
Stránsky Michal
4.A trieda
Uheríková Ella
4.A trieda
Válová Dominika
4.A trieda
3. Skupina
Pondelky 16:00 - 16:30 hod.
Agalarev Tomáš
4.B trieda
Belica Lukáš
4.B trieda
Bohumelová Natália
4.B trieda
Brusáková Natália
4.B trieda
Čibová Veronika
4.B trieda
Guraničová Lenka
4.B trieda
Hatalová Natália
4.B trieda
Karaffová Katarína
4.B trieda
Miča Filip
4.B trieda
Mihálik Adam
4.B trieda
Mižáková Veronika
4.B trieda
Nevlahová Alexandra
4.B trieda
Pápežová Nina
4.B trieda
Patoprstá Lea
4.B trieda
Perďochová Dominika
4.B trieda
Slížiková Elena
4.B trieda
Somorovský Samuel
4.B trieda
Ušiaková Mia
4.B trieda
Vlachová Emily
4.B trieda

Legenda alergénov

Skupina 1
Obilniny obsahujúce lepok (pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo iné hybridné odrody) a výrobky z nich.
Skupina 2
Kôrovce a výrobky z nich
Skupina 3
Vajcia a výrobky z nich
Skupina 4
Ryby a výrobky z nich
Skupina 5
Arašidy a výrobky z nich
Skupina 6
Sójové zrná a výrobky z nich
Skupina 7
Mlieko a výrobky z neho, vrátane laktózy
Skupina 8
Orechy, ktorými sú mandle, lieskové orechy, vlašské orechy, kešu, pekanové orechy, para orechy, pistácie, makadamové orechy a queenslandské orechy a výrobky z nich
Skupina 9
Zeler a výrobky z neho
Skupina 10
Horčica a výrobky z nej
Skupina 11
Sezamové semená a výrobky z nich
Skupina 12
Oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10 mg/l
Skupina 13
Vlčí bôb a výrobky z neho
Skupina 14
Mäkkýše a výrobky z nich

Reklamačné podmienky

Predávajúci zodpovedá za výrobné vady, ktoré má predaná vec pri prevzatí kupujúcim.
Predávajúci nezodpovedá za vady spôsobené prepravou zabezpečovanou Slovenskou poštou a.s..
Predávajúci nezodpovedá za vady spôsobené hrubým alebo nesprávnym zaobchádzaním s produktom.
S prípadnou reklamáciou našich produktov sa obracajte na remini@remini.sk.
V prípade doručenia na dobierku si obsah zásielky skontrolujte ihneď po jej prevzatí. Ak je tovar zjavne poškodený následkom dopravy, žiadajte náhradu od Slovenská pošta a.s.