Oznamy & informácie

Najnovšie oznamy a informácie

27.03.2020 - Zápis detí na predprimárne vzdelávanie do materskej školy
25.03.2020 - Informácia o PLATBÁCH pre zákonných zástupcov dieťaťa:
19.03.2020 - Odkazy rodičov z aktivít z DOMU počas KORONA voľna
18.03.2020 - Návrhy na prácu s deťmi DOMA.
18.03.2020 - OZNAM pre Dúbravčanov
12.03.2020 - AKTUALIZÁCIA PRERUŠENIA VYUČOVANIA od 16. marca 2020 do 27. marca 2020 vrátane
09.03.2020 - PRERUŠENIE PREVÁDZKY
04.03.2020 - Interné usmernenie Koronavírus
02.03.2020 - Hlasujte za náš projekt! Ďakujeme!
02.03.2020 - Usmernenie MŠVVaŠ - Koronavírus
28.02.2020 - Vesmír očami detí 2020 - ZAPOJILI SME SA
17.02.2020 - Prevádzka počas letných prázdnin
06.02.2020 - Karneval
28.01.2020 - Darujte nám 2%
28.01.2020 - Spoločne proti všiam
17.01.2020 - Súťažte o najkrajšieho snehuliaka z odpadových materiálov!
13.01.2020 - Hlasujte za žihadielko
07.01.2020 - Združenie rodičov školy
02.01.2020 - BILANCIA ROKA 2019
17.12.2019 - Vianočný pozdrav
13.12.2019 - Ďakujeme rodičom za vyzbierané financie na Vianočnej burze
12.12.2019 - Piaty ročník súťaže o ihrisko Žihadielko začína.
12.12.2019 - Dodanie fotografií a kalendárov bude oneskorené
06.12.2019 - Oznam o trvaní prázdnin
19.11.2019 - V materskej škole evidujeme výskyt ovčích kiahní
05.11.2019 - Rozvíjanie komunikačných schopností detí v MŠ
04.11.2019 - Deň materských škôl
14.10.2019 - Výučba angličtiny začína v utorok 15.10
26.09.2019 - Začiatok krúžkovej činnosti
25.09.2019 - Dúbravský náučný chodník
20.09.2019 - Overovali sme edukačný softvér
19.09.2019 - Projekt: O troch grošoch
19.09.2019 - Projekt Ako Maťko a Kubko spoznávajú tradície Slovenska
17.09.2019 - Zápisnice z triednych rodičovských združení
04.09.2019 - Výmena posteľnej bielizne
28.08.2019 - Pozývame Vás na triedne Združenie rodičov školy
28.08.2019 - Oznam vedúcej školskej jedálne pre rodičov
15.08.2019 - Nový školský rok začína...
13.06.2019 - Otvorený list Ing. Michaely Záletovej predsedu ZRŠ
07.06.2019 - Naše Mesto 2019
03.06.2019 - Roj včeličiek v materskej škole
03.06.2019 -
29.05.2019 - Plavecký výcvik
28.05.2019 - Prevádzka MŠ počas júla a augusta 2019
27.05.2019 - Program predškolákov ku dňu matiek
22.05.2019 - Prineste nám vedierko
12.05.2019 - Akadémia ku Dňu matiek
12.05.2019 - Nový termín natierania plotov a múrikov v MŠ
09.05.2019 - Oznam o zmene výmeny postelnej bielizne
07.05.2019 - Projekt Naše mesto

Nasledujte nás na sociálnych sieťach

Lajknite našu stránku na facebooku alebo google+ a získajte možnosť byť informovaný o novinkách, aktivitách a projektoch školy v príspevkoch sekcie noviniek Vašej obľúbenej sociálnej siete.

MŠ Švantnerova na facebooku

copyright © 2007-2020 MŠ Švantnerova
www.mssvantnerova.sk     Miro Perdoch Web Design
Miro Perdoch Web Design

POMOC

Pre túto sekciu nie je k dispozícii manuál.

Zoznam študentov krúžku angličtiny

1. Skupina (1. a 2. trieda)
Utorky a štvrtky 14:50 - 15:20 hod.
Bakayová Zuzana
2. trieda
Brenčičová Natália
2. trieda
Broš Samuel
2. trieda
Chmelová Lenka
1. trieda
Čorba Dárius
2. trieda
Dubovská Elena
2. trieda
Gajdoš Martin
2. trieda
Geletová Tamara
2. trieda
Martinovičová Hana
1. trieda
Mižák Martin
1. trieda
Uška Juraj
1. trieda
Wallner Felix
2. trieda
2. Skupina - Pokročilí (4.A a 4.B trieda)
Utorky a štvrtky 15:20 - 15:50 hod.
Buriánková Radka
4.A
Čipáková Ema
4.A
Danková Ella
4.A
Dekan Rastislav
2. trieda
Dostál Dávid
4.A
Eglová Olívia
4.A
Hatalová Natália
4.B
Mižáková Veronika
4.B
Pavlíková Yasmín
4.A
Patoprstá Lea
4.B
Perďochová Dominika
4.B
Popluhárová Paula
4.A
Sedláková Katarína
4.A
Šrámková Klára
4.A
Žilinčár Dominik
2. trieda
3. Skupina - Začiatočníci (4.A a 4.B trieda)
Utorky a štvrtky 15:55 - 16:25 hod.
Bokoch Illia
4.A
Ďurkovský Stanislav
4.A
Guraničová Lenka
4.B
Nevlahová Alexandra
4.B
Pápežová Nina
4.B
Sádovský Miloš
4.A
Somorovský Samuel
4.B
Uheríková Ella
4.A

Zoznam študentov Tanečného krúžku

1. Skupina
Pondelky 14:50 - 15:20 hod.
Bakayová Zuzana
2. trieda
Bernátová Emma
2. trieda
Bolebruchova Miriam
2. trieda
Brenčicová Natália
2. trieda
Čorba Dárius
2. trieda
Dekan Rastislav
2. trieda
Dubovská Elena
2. trieda
Geletová Tamara
2. trieda
Kostková Paulína
2. trieda
Martinovičová Hana
1. trieda
Rybáriková Natália
1. trieda
Valovičová Nela
1. trieda
Wallner Felix
2. trieda
Žilinčár Dominik
2. trieda
2. Skupina
Pondelky 15:25 - 15:55 hod.
Belfi Michal
4.A trieda
Bokoch Illia
4.A trieda
Čipáková Emma
4.A trieda
Danková Ella
4.A trieda
Dostál Dávid
4.A trieda
Ďurkovský Stanislav
4.A trieda
Eglová Olívia
4.A trieda
Hudáková Natália
4.A trieda
Masár Matias
4.A trieda
Pálfiová Hana
4.B trieda
Popluharova Paulína
4.A trieda
Sedláková Katarína
4.A trieda
Stránsky Michal
4.A trieda
Uheríková Ella
4.A trieda
Válová Dominika
4.A trieda
3. Skupina
Pondelky 16:00 - 16:30 hod.
Agalarev Tomáš
4.B trieda
Belica Lukáš
4.B trieda
Bohumelová Natália
4.B trieda
Brusáková Natália
4.B trieda
Čibová Veronika
4.B trieda
Guraničová Lenka
4.B trieda
Hatalová Natália
4.B trieda
Karaffová Katarína
4.B trieda
Miča Filip
4.B trieda
Mihálik Adam
4.B trieda
Mižáková Veronika
4.B trieda
Nevlahová Alexandra
4.B trieda
Pápežová Nina
4.B trieda
Patoprstá Lea
4.B trieda
Perďochová Dominika
4.B trieda
Slížiková Elena
4.B trieda
Somorovský Samuel
4.B trieda
Ušiaková Mia
4.B trieda
Vlachová Emily
4.B trieda

Legenda alergénov

Skupina 1
Obilniny obsahujúce lepok (pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo iné hybridné odrody) a výrobky z nich.
Skupina 2
Kôrovce a výrobky z nich
Skupina 3
Vajcia a výrobky z nich
Skupina 4
Ryby a výrobky z nich
Skupina 5
Arašidy a výrobky z nich
Skupina 6
Sójové zrná a výrobky z nich
Skupina 7
Mlieko a výrobky z neho, vrátane laktózy
Skupina 8
Orechy, ktorými sú mandle, lieskové orechy, vlašské orechy, kešu, pekanové orechy, para orechy, pistácie, makadamové orechy a queenslandské orechy a výrobky z nich
Skupina 9
Zeler a výrobky z neho
Skupina 10
Horčica a výrobky z nej
Skupina 11
Sezamové semená a výrobky z nich
Skupina 12
Oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10 mg/l
Skupina 13
Vlčí bôb a výrobky z neho
Skupina 14
Mäkkýše a výrobky z nich

Reklamačné podmienky

Predávajúci zodpovedá za výrobné vady, ktoré má predaná vec pri prevzatí kupujúcim.
Predávajúci nezodpovedá za vady spôsobené prepravou zabezpečovanou Slovenskou poštou a.s..
Predávajúci nezodpovedá za vady spôsobené hrubým alebo nesprávnym zaobchádzaním s produktom.
S prípadnou reklamáciou našich produktov sa obracajte na remini@remini.sk.
V prípade doručenia na dobierku si obsah zásielky skontrolujte ihneď po jej prevzatí. Ak je tovar zjavne poškodený následkom dopravy, žiadajte náhradu od Slovenská pošta a.s.