Oznamy & informácie

Najnovšie oznamy a informácie

21.11.2021 - Karantena v 4.B triede
01.11.2021 - Lampionáda
23.10.2021 - Prerušenie dochádzky - KARANTÉNA
15.10.2021 - Policajti v MŠ
13.10.2021 - OZNAM PRE RODIČOV
13.10.2021 - Vyrobíte tekvičku doma?
13.10.2021 - Vianočné fotenie
07.10.2021 - Vláčikom Blaváčikom po dominantách Bratislavy
07.10.2021 -
01.10.2021 - Informácia o organizovaní logopédie - rozvíjanie komunikačných zručností
17.09.2021 - Informácia pre rodičov predškolákov
08.09.2021 - Informácia o krúžkovej činnosti
25.08.2021 - OZNAM PRE RODIČOV k začiatku školského roka
02.08.2021 - Tabor pre deti v anglictine
25.06.2021 - Overovanie programu Cirkus
25.06.2021 - Rozlúčka s predškolákmi
18.06.2021 - Metodický deň pre pedagógov Dúbravky
11.06.2021 - Dúhový kolotoč 2021
03.06.2021 - Ľadové kráľovstvo s Frouzen a Annou
31.05.2021 - Hľadáme pani učiteľku
18.05.2021 - Prevádzka MŠ od 24.5.2021
14.05.2021 - Máj lásky čas, pre naších starkých
05.05.2021 - Projekt Zdravé oči v škôlke 12.5.2021
30.04.2021 - Pravidlá školy od 3. mája 2021
28.04.2021 - Fotenie detí v MŠ prebehne 19.5.2021
27.04.2021 - Týždeň aktivít pre o mamičkách, pre mamičky...
27.04.2021 - Získali sme dotáciu od nadácie ZSE
27.04.2021 - Prevádzka počas letných prázdnin
23.04.2021 - Opakovacia téma Čo už viem
18.04.2021 - Informacia o noseni rušok
18.04.2021 - Informácia dokumentácii k 19.4.2021
15.04.2021 - Aktivity v týždni od 19.4. do 23.4.2021
08.04.2021 - Aktivity v týždni od 12.4. do 16.4.2021
08.04.2021 - Nástup detí do materskej školy od 12.4.2021
31.03.2021 - ZÁPIS DETÍ DO MATERSKEJ ŠKOLY
30.03.2021 - Aktivity v týždni od 6.4. do 9.4.2021
24.03.2021 - Aktivity v týždni od 29.3. do 1.4.2021
22.03.2021 - PREDŠKOLÁCI POZOR - zápis deti do ZŠ
21.03.2021 - V týždni od 22.3. do 26.3.2021 ponúkame aktivity Jarné prebudenie
19.03.2021 - Prevádzka od 22.3.2021
12.03.2021 - V týždni od 15.3. do 19.3.2021 ponúkame pre deti aktivity
05.03.2021 - Aktivity v týždni od 8.3. do 12.3.2021
04.03.2021 - Nástup detí do MŠ k 8.3.2021
28.02.2021 - Jarné prebudenie - návrh aktivít v týždni od 1.3. do 5.3.2021
25.02.2021 - Projekt Múdre hranie
22.02.2021 - Šikovné rúčky - práca s internetom - návrh aktivít v týždni od 22.2. do 26.2.2021
18.02.2021 - Prevádzka od 22.2.2021
15.02.2021 - Nástup detí (rodičov z kritickej infrastruktúry) 16.2.2021
14.02.2021 - Čím cestujeme - návrhy na aktivity v týždni od 16.2.2021 do 19.2.2021
10.02.2021 - Prevádzka MŠ od 16.2.2021

Nasledujte nás na sociálnych sieťach

Lajknite našu stránku na facebooku alebo google+ a získajte možnosť byť informovaný o novinkách, aktivitách a projektoch školy v príspevkoch sekcie noviniek Vašej obľúbenej sociálnej siete.

MŠ Švantnerova na facebooku

copyright © 2007-2022 MŠ Švantnerova
www.mssvantnerova.sk     Miro Perdoch Web Design
Miro Perdoch Web Design

POMOC

Pre túto sekciu nie je k dispozícii manuál.

Zoznam študentov krúžku angličtiny

1. Skupina (1. a 2. trieda)
Utorky a štvrtky 14:50 - 15:20 hod.
Bakayová Zuzana
2. trieda
Brenčičová Natália
2. trieda
Broš Samuel
2. trieda
Chmelová Lenka
1. trieda
Čorba Dárius
2. trieda
Dubovská Elena
2. trieda
Gajdoš Martin
2. trieda
Geletová Tamara
2. trieda
Martinovičová Hana
1. trieda
Mižák Martin
1. trieda
Uška Juraj
1. trieda
Wallner Felix
2. trieda
2. Skupina - Pokročilí (4.A a 4.B trieda)
Utorky a štvrtky 15:20 - 15:50 hod.
Buriánková Radka
4.A
Čipáková Ema
4.A
Danková Ella
4.A
Dekan Rastislav
2. trieda
Dostál Dávid
4.A
Eglová Olívia
4.A
Hatalová Natália
4.B
Mižáková Veronika
4.B
Pavlíková Yasmín
4.A
Patoprstá Lea
4.B
Perďochová Dominika
4.B
Popluhárová Paula
4.A
Sedláková Katarína
4.A
Šrámková Klára
4.A
Žilinčár Dominik
2. trieda
3. Skupina - Začiatočníci (4.A a 4.B trieda)
Utorky a štvrtky 15:55 - 16:25 hod.
Bokoch Illia
4.A
Ďurkovský Stanislav
4.A
Guraničová Lenka
4.B
Nevlahová Alexandra
4.B
Pápežová Nina
4.B
Sádovský Miloš
4.A
Somorovský Samuel
4.B
Uheríková Ella
4.A

Zoznam študentov Tanečného krúžku

1. Skupina
Pondelky 14:50 - 15:20 hod.
Bakayová Zuzana
2. trieda
Bernátová Emma
2. trieda
Bolebruchova Miriam
2. trieda
Brenčicová Natália
2. trieda
Čorba Dárius
2. trieda
Dekan Rastislav
2. trieda
Dubovská Elena
2. trieda
Geletová Tamara
2. trieda
Kostková Paulína
2. trieda
Martinovičová Hana
1. trieda
Rybáriková Natália
1. trieda
Valovičová Nela
1. trieda
Wallner Felix
2. trieda
Žilinčár Dominik
2. trieda
2. Skupina
Pondelky 15:25 - 15:55 hod.
Belfi Michal
4.A trieda
Bokoch Illia
4.A trieda
Čipáková Emma
4.A trieda
Danková Ella
4.A trieda
Dostál Dávid
4.A trieda
Ďurkovský Stanislav
4.A trieda
Eglová Olívia
4.A trieda
Hudáková Natália
4.A trieda
Masár Matias
4.A trieda
Pálfiová Hana
4.B trieda
Popluharova Paulína
4.A trieda
Sedláková Katarína
4.A trieda
Stránsky Michal
4.A trieda
Uheríková Ella
4.A trieda
Válová Dominika
4.A trieda
3. Skupina
Pondelky 16:00 - 16:30 hod.
Agalarev Tomáš
4.B trieda
Belica Lukáš
4.B trieda
Bohumelová Natália
4.B trieda
Brusáková Natália
4.B trieda
Čibová Veronika
4.B trieda
Guraničová Lenka
4.B trieda
Hatalová Natália
4.B trieda
Karaffová Katarína
4.B trieda
Miča Filip
4.B trieda
Mihálik Adam
4.B trieda
Mižáková Veronika
4.B trieda
Nevlahová Alexandra
4.B trieda
Pápežová Nina
4.B trieda
Patoprstá Lea
4.B trieda
Perďochová Dominika
4.B trieda
Slížiková Elena
4.B trieda
Somorovský Samuel
4.B trieda
Ušiaková Mia
4.B trieda
Vlachová Emily
4.B trieda

Legenda alergénov

Skupina 1
Obilniny obsahujúce lepok (pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo iné hybridné odrody) a výrobky z nich.
Skupina 2
Kôrovce a výrobky z nich
Skupina 3
Vajcia a výrobky z nich
Skupina 4
Ryby a výrobky z nich
Skupina 5
Arašidy a výrobky z nich
Skupina 6
Sójové zrná a výrobky z nich
Skupina 7
Mlieko a výrobky z neho, vrátane laktózy
Skupina 8
Orechy, ktorými sú mandle, lieskové orechy, vlašské orechy, kešu, pekanové orechy, para orechy, pistácie, makadamové orechy a queenslandské orechy a výrobky z nich
Skupina 9
Zeler a výrobky z neho
Skupina 10
Horčica a výrobky z nej
Skupina 11
Sezamové semená a výrobky z nich
Skupina 12
Oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10 mg/l
Skupina 13
Vlčí bôb a výrobky z neho
Skupina 14
Mäkkýše a výrobky z nich

Reklamačné podmienky

Predávajúci zodpovedá za výrobné vady, ktoré má predaná vec pri prevzatí kupujúcim.
Predávajúci nezodpovedá za vady spôsobené prepravou zabezpečovanou Slovenskou poštou a.s..
Predávajúci nezodpovedá za vady spôsobené hrubým alebo nesprávnym zaobchádzaním s produktom.
S prípadnou reklamáciou našich produktov sa obracajte na remini@remini.sk.
V prípade doručenia na dobierku si obsah zásielky skontrolujte ihneď po jej prevzatí. Ak je tovar zjavne poškodený následkom dopravy, žiadajte náhradu od Slovenská pošta a.s.