Oznamy & informácie

Najnovšie oznamy a informácie

29.09.2017 - Pozor - evidujeme výskyt Hepatitídy A
27.09.2017 - Pomoc psíkom v Slobode zvierat
27.09.2017 - EURÓPSKY TÝŽDEŇ ŠPORTU
23.09.2017 - Hodovanie
21.09.2017 - Spoločne proti všiam: 22., 23., 24. septembra 2017
19.09.2017 - Zápisnica z triedneho stretnutia rodičov
05.09.2017 - Pozývame Vás na združenie rodičov materskej školy
28.08.2017 - Nový školský rok začína...
27.06.2017 - Oznam o vrátení preplatkov zo školskej jedálne
15.06.2017 - Minisláviček 2017
08.06.2017 - Medzinárodný deň detí
08.06.2017 - Poníky v MŠ - animoterapia
08.06.2017 - Atletický deň
07.06.2017 - Divadielko Psík Lojzík
06.06.2017 - Malá logická olympiáda - a my sme sa zapojili
06.06.2017 - Interné fotenie detí
02.06.2017 - Projekt Motýlia záhrada
26.05.2017 - Pozývame vás na priateľskú návštevu detí zo Záhoria.
25.05.2017 - Výletníci v biofarme Stupave, plavba loďou na Devín
22.05.2017 - Koncert hudobných nástrojov v ZUŠ E. Suchoňa Batkova
17.05.2017 - Dnes sme sa vybrali do SND na detskú operu Milana Dubovskéh
17.05.2017 - Zbierka trvanlivých potravín k MDD
16.05.2017 - Deň mamičiek
03.05.2017 - Exkurzia do Dopravneho podniku Mesta Bratislavy
27.04.2017 - Recyklujeme staré hrnce
26.04.2017 - Hasiči v Dúbravke
26.04.2017 - Deti si vyskúšali zachrániť kamaráta a medvedíka Miška
05.04.2017 - Žiadosti o prijatie detí do MŠ
15.03.2017 - Brigáda Čistejšia Dúbravka 20.03.2017 - 24.03.2017
07.03.2017 - Zvýšený výskyt ovčích kiahní
01.03.2017 - Karneval so šašom Pepele
23.02.2017 - Podporte Vašim hlasom súťaž s Luckou
07.02.2017 - Príďte sa pozrieť na naše modely
06.02.2017 - Darujte 2%
20.01.2017 - Oznámenie o zápise detí v školskom roku 2017/2018
20.01.2017 - Informácia o prevádzke počas prázdnin
18.01.2017 - Otvorená hodiny z tanečnej prípravy
16.01.2017 - Termíny skríningových vyšetrení predškolákov
16.01.2017 - Otvorená hodina pre rodičov 14. a 15. februára o 15:30 hod
10.01.2017 - Výstava detských výtvarných prác už 8. februára
02.01.2017 - Bilancia 2016
14.12.2016 - Vianočné trhy v MŠ
06.12.2016 - Spoločne proti všiam: 9., 20., 21. februára 2016
05.12.2016 - Vianočné trhy v MŠ 14.12.2016 o 15:30 hod
04.12.2016 - V pondelok 5.12.2016 nebude tanečný krúžok
22.11.2016 - Rotavírus - info, prevencia, liečba
26.10.2016 - Vojenské letisko v Kuchyni
24.10.2016 - Zbierka hračiek a potravín od 14. do 18.11.2016
19.10.2016 - Vianočné fotenie už 27.10.2016
17.10.2016 - Zúbková víla existuje? Presvedčte sa!

Nasledujte nás na sociálnych sieťach

Lajknite našu stránku na facebooku alebo google+ a získajte možnosť byť informovaný o novinkách, aktivitách a projektoch školy v príspevkoch sekcie noviniek Vašej obľúbenej sociálnej siete.

MŠ Švantnerova na facebooku

copyright © 2007-2022 MŠ Švantnerova
www.mssvantnerova.sk     Miro Perdoch Web Design
Miro Perdoch Web Design

POMOC

Pre túto sekciu nie je k dispozícii manuál.

Zoznam študentov krúžku angličtiny

1. Skupina (1. a 2. trieda)
Utorky a štvrtky 14:50 - 15:20 hod.
Bakayová Zuzana
2. trieda
Brenčičová Natália
2. trieda
Broš Samuel
2. trieda
Chmelová Lenka
1. trieda
Čorba Dárius
2. trieda
Dubovská Elena
2. trieda
Gajdoš Martin
2. trieda
Geletová Tamara
2. trieda
Martinovičová Hana
1. trieda
Mižák Martin
1. trieda
Uška Juraj
1. trieda
Wallner Felix
2. trieda
2. Skupina - Pokročilí (4.A a 4.B trieda)
Utorky a štvrtky 15:20 - 15:50 hod.
Buriánková Radka
4.A
Čipáková Ema
4.A
Danková Ella
4.A
Dekan Rastislav
2. trieda
Dostál Dávid
4.A
Eglová Olívia
4.A
Hatalová Natália
4.B
Mižáková Veronika
4.B
Pavlíková Yasmín
4.A
Patoprstá Lea
4.B
Perďochová Dominika
4.B
Popluhárová Paula
4.A
Sedláková Katarína
4.A
Šrámková Klára
4.A
Žilinčár Dominik
2. trieda
3. Skupina - Začiatočníci (4.A a 4.B trieda)
Utorky a štvrtky 15:55 - 16:25 hod.
Bokoch Illia
4.A
Ďurkovský Stanislav
4.A
Guraničová Lenka
4.B
Nevlahová Alexandra
4.B
Pápežová Nina
4.B
Sádovský Miloš
4.A
Somorovský Samuel
4.B
Uheríková Ella
4.A

Zoznam študentov Tanečného krúžku

1. Skupina
Pondelky 14:50 - 15:20 hod.
Bakayová Zuzana
2. trieda
Bernátová Emma
2. trieda
Bolebruchova Miriam
2. trieda
Brenčicová Natália
2. trieda
Čorba Dárius
2. trieda
Dekan Rastislav
2. trieda
Dubovská Elena
2. trieda
Geletová Tamara
2. trieda
Kostková Paulína
2. trieda
Martinovičová Hana
1. trieda
Rybáriková Natália
1. trieda
Valovičová Nela
1. trieda
Wallner Felix
2. trieda
Žilinčár Dominik
2. trieda
2. Skupina
Pondelky 15:25 - 15:55 hod.
Belfi Michal
4.A trieda
Bokoch Illia
4.A trieda
Čipáková Emma
4.A trieda
Danková Ella
4.A trieda
Dostál Dávid
4.A trieda
Ďurkovský Stanislav
4.A trieda
Eglová Olívia
4.A trieda
Hudáková Natália
4.A trieda
Masár Matias
4.A trieda
Pálfiová Hana
4.B trieda
Popluharova Paulína
4.A trieda
Sedláková Katarína
4.A trieda
Stránsky Michal
4.A trieda
Uheríková Ella
4.A trieda
Válová Dominika
4.A trieda
3. Skupina
Pondelky 16:00 - 16:30 hod.
Agalarev Tomáš
4.B trieda
Belica Lukáš
4.B trieda
Bohumelová Natália
4.B trieda
Brusáková Natália
4.B trieda
Čibová Veronika
4.B trieda
Guraničová Lenka
4.B trieda
Hatalová Natália
4.B trieda
Karaffová Katarína
4.B trieda
Miča Filip
4.B trieda
Mihálik Adam
4.B trieda
Mižáková Veronika
4.B trieda
Nevlahová Alexandra
4.B trieda
Pápežová Nina
4.B trieda
Patoprstá Lea
4.B trieda
Perďochová Dominika
4.B trieda
Slížiková Elena
4.B trieda
Somorovský Samuel
4.B trieda
Ušiaková Mia
4.B trieda
Vlachová Emily
4.B trieda

Legenda alergénov

Skupina 1
Obilniny obsahujúce lepok (pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo iné hybridné odrody) a výrobky z nich.
Skupina 2
Kôrovce a výrobky z nich
Skupina 3
Vajcia a výrobky z nich
Skupina 4
Ryby a výrobky z nich
Skupina 5
Arašidy a výrobky z nich
Skupina 6
Sójové zrná a výrobky z nich
Skupina 7
Mlieko a výrobky z neho, vrátane laktózy
Skupina 8
Orechy, ktorými sú mandle, lieskové orechy, vlašské orechy, kešu, pekanové orechy, para orechy, pistácie, makadamové orechy a queenslandské orechy a výrobky z nich
Skupina 9
Zeler a výrobky z neho
Skupina 10
Horčica a výrobky z nej
Skupina 11
Sezamové semená a výrobky z nich
Skupina 12
Oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10 mg/l
Skupina 13
Vlčí bôb a výrobky z neho
Skupina 14
Mäkkýše a výrobky z nich

Reklamačné podmienky

Predávajúci zodpovedá za výrobné vady, ktoré má predaná vec pri prevzatí kupujúcim.
Predávajúci nezodpovedá za vady spôsobené prepravou zabezpečovanou Slovenskou poštou a.s..
Predávajúci nezodpovedá za vady spôsobené hrubým alebo nesprávnym zaobchádzaním s produktom.
S prípadnou reklamáciou našich produktov sa obracajte na remini@remini.sk.
V prípade doručenia na dobierku si obsah zásielky skontrolujte ihneď po jej prevzatí. Ak je tovar zjavne poškodený následkom dopravy, žiadajte náhradu od Slovenská pošta a.s.